הסיפור שלנו

״אנחנו מוכנים להסתפק בעולם כמו שהוא, או שנעבוד כדי ליצור עולם כמו שהוא צריך להיות?״
מאז ומעולם אחד הדברים שעשו לי טוב, הוא לעזור למישהו אחר בדרכים שונות. מה שהוביל אותי להתנדב באחת מעמותות בארץ, כחלק מתפקידי כמתנדבת הייתי אחראית על מיון הבגדים.  כמויות הבגדים שנמסרו לעמותה הייתה בלתי נתפסת, חלק מהבגדים נהרסו מזמן ההמתנה שהם שהו בשקיות עד שיתאפשר לנו להגיע למיין אותם ולכן עברו ישירות למחזור, מרבית הבגדים אינם עברו לתרומה או למכירה אלא למחזור, בעקבות הכמות הגדולה שכבר נמצאת בעמותה.
חברותיי שהתנדבו במקומות שונים בארץ, סיפרו על אותה בעיה גם אצלם במרכזים, שהעמותות מפוצצות בבגדים שאין באפשרותם להתמודד עם כמות זו ואכן למצוא לבגדים בית חדש. העמותות והאנשים זקוקים בעיקר לכסף, לכן החלטתי לפתוח פלטפורמה שתאפשר לבגדים שאנו רוצים לתרום באמת להיתרם, וכך לעזור גם לשמור על הסביבה וכדור הארץ וגם לעזור לקהילה. תעשיית האופנה היא התעשייה השניה המזהמת ביותר כיום בכדור הארץ, תרבות הצריכה המהירה משאירה כל אחד מאיתנו עם כמויות בגדים שאינם בשימוש ויכולות לשמש אחרים, גם מחזור הבגדים הוא תהליך מזהם והשימוש הנכון ביותר הוא שימוש חוזר כלומר ״יד-שנייה״. 
מטרתנו היא לעזור, לכן אם אתם מכירים מישהו/ מישהי שזקוקים לביגוד או לכל דבר אחר, אנו  מוזמנים לשלוח לנו הודעה בכל נושא  נשמח לנסות ולעזור בכל דרך אפשרית 
doing good has never been so simple.